Україна цьогоріч не отримає безвіз з Канадою

07.09.2020 02:11

Україні цього року не варто чекати на отримання безвізового режиму з Канадою, але цілком можливо домогтись укладення Угоди про мобільність молоді, яка дозволить студентам, зокрема, приїжджати в Канаду на академічний рік.

Ukrayina-Kanada
Фото: УНН

Про це розповів Надзвичайний та Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко, передає "Український погляд".

"У цьому році не буде безвізового режиму. Кожен, хто знайомий з тим, як працює Канада з цим питанням, розуміє, що на його вирішення підуть не місяці, а роки, та, мабуть, довгі роки, адже країна консервативна у цьому питанні. Але ми над цим працюємо, і це точно відбудеться. Це станеться в досяжній перспективі, адже це потрібно і Україні, і Канаді", — сказав посол.

Він уточнив, що на сьогодні безвізовий режим для канадців працює в Україні.

"Що точно буде: ми на фінішній прямій у роботі над Угодою про мобільність молоді. Коли вона буде підписана, це означатиме спрощений режим поїздок для молодих канадців в Україну і навпаки. Ми на це дивимось, як на двосторонній рух. Щоб студенти приїжджали на семестр, академічний рік", — заявив дипломат.

Зі слів Шевченка, угода про мобільність молоді передбачатиме спрощене надання дозволу на в'їзд і спрощене надання дозволу на роботу.

"Ми розглядаємо і цю угоду, і те, що Канада в останні роки суттєво зменшила час розгляду візових документів, як кроки з досягнення нашої цілі — повноцінний безвізовий режим. Ми це чітко доносимо до наших канадських партнерів", — додав посол.

Він також зазначив, що Україна має шанс отримати Угоду про мобільність молоді впродовж найближчого року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини