Украв, «пофестивалив» – штраф! На Херсонщині оштрафували організаторів фестивалю у захопленому рейдерами пансіонаті

31.07.2020 15:42

Поліція двічі оштрафувала організатора пісенного фестивалю у курортному селищі Залізний Порт Херсонської області за порушення карантинних правил, повідомляють українські ЗМІ

Herson Festival
Фото: newsone.ua

У Херсонському обласному управлінні Національної поліції повідомили, що 26 та 27 липня на майданчику фестивалю «Зірковий прибій Grand opening fest» зібралося занадто багато глядачів. Карантинних заходів не було дотримано.

Herson Festival
Фото: newsone.ua

Як вдалося дізнатись журналістам «СтопКору», фестиваль «Зірковий прибій Grand opening fest» пройшов з 24 до 27 липня на території захопленого рейдерами пансіонату «Прибій», який належав «Херсонбуду». Стосовно права власності щодо цього об’єкту досі тривають судові суперечки. Та це не завадило організувати на території масові гуляння без дотримання карантинних заходів.
26 та 27 липня щодо організаторів фестивалю оформлені адміністративні матеріали за ст.44−3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Санкція статті передбачає штраф для посадових осіб — від двох до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 — 170 000 грн).

Herson Festival
Фото: newsone.ua
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини