Угорщина готова поступитися Україні: результати зустрічі глав МЗС Клімкіна та Сійярто – кадри

Вчора глава МЗС України Павло Клімкін провів зустріч з главою МЗС Угорщини Петером Сійярто.

В ході цієї зустрічі стало відомо, що Будапешт протягом декількох днів змінить скандальне найменування посади "уповноважений міністр по Закарпаттю", яка викликала очікувано негативну реакцію з боку офіційного Києва, повідомляє "Діалог.UA".

Глава зовнішньополітичного відомства Української держави Павло Клімкін заявив, що вони з Петером Сійярто провели переговори щодо назви їхнього уповноваженого по Закарпаттю і прийшли до домовленості про те, що назва повинна бути іншою, а найближчими днями громадськість побачить результати.

Клімкін наголосив, що створена петиція на сайті ВРУ, в якій винесено пропозицію щодо депортації в сусідню країну з України громадян, які мають угорські паспорти, суперечить законам української держави.

Наостанок голова українського МЗС зазначив, що не буде таких прецедентів, коли Будапешт буде діяти в Закарпатській області без відома української влади. Він твердо запевнив, що або обидві сторони будуть співпрацювати разом, при цьому погодивши кожен крок, або угорська сторона там взагалі не буде працювати.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини