Уберегти клімат і розвивати зелену енергетику: до Зеленського прийшли представники галузі

Біля Офісу Президента зібралися сотні громадських активістів та представників трудових колективів, які виступають за зелену енергетику. Люди приїхали з різних куточків України. Головна мета акції — привернути увагу Уряду, Президента та парламенту до зеленої енергетики. Люди вимагають прийняти законопроєкт 3858. Деталі з місця подій передає журналістка Любов Данча.

Energeryka
Під Офісом Президента виступають за захист зеленої енергетики. Фото: СтопКор.

«Ми звертаємось до Президента, до народних обранців для того, щоб вони захистили зелену енергетику. Зібрались працівники і трудові колективи підприємств, тому що галузь — на межі знищення. Зелена енергетика дозволяє захистити довкілля, навколишнє середовище. Це енергонезалежність нашої держави, це шлях в майбутнє. Це 30 тисяч робочих місць. 30 тисяч сімей забезпечує ця енергетика. Це працівники, які працюють на сонячних електростанціях», — зазначає голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Energetyka2
Зелена енергетика на межі знищення. 30 тисяч робітників залишаться без роботи. Фото: СтопКор.

Під Офісом Президента зібрались представники галузі з різних міст України. За словами учасників, якщо ситуація не зміниться і парламент не ухвалить відповідний законопроєкт, галузь буде на межі знищення, а тисячі працівників залишаться без роботи.

«В законопроєкті має бути лише одна найважливіша позиція — що всі ті умови, які ми приймаємо, вони мають бути остаточними до кінця підтримки «зеленого» тарифу. Має бути так звана стабілізаційна обмовка, яка запевнить інвестора, що будь-які подальші зміни в законодавстві — податковому чи іншому — не будуть розповсюджуватись на цих інвесторів», — зазначають учасники акції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини