У ЗСУ відмовились співпрацювати з провідним ізраїльським виробником радіостанцій на користь компанії-партнера РФ (ВІДЕО)

03.07.2019 13:48

Україна відхилила пропозицію одного зі світових лідерів радіозв’язку – ізраїльської компанії "Ельбіт" – на користь турецького "Асельсана", який має тісні зв’язки з Російською Федерацією. Про це прямим текстом заявив генерал-лейтенант, начальник військ зв’язку ЗСУ Володимир Рапко у коментарі журналістам.

"Військовими було ухвалене рішення, що радіостанції "Асельсан" для нас кращі. А зараз ми перепровіряємо це наше рішення", – сказав він.

У той же час, як з'ясував журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко під час свого розслідування, яке тривало майже рік, компанія "Асельсан", яка наразі виробляє продукцію для України – обмінюється технологіями та укладає договори про співпрацю з оборонною галуззю Російської Федерації.

Ба більше, як стало відомо, "Асельсан" також модернізує російські військові гелікоптери. А тим часом турецький уряд закуповує російські системи протиповітряної оборони.

Крім того, у розпорядженні редакції "СтопКору" з’явилась копія пропозиції компанії "Ельбіт", датована жовтнем 2016 року.

У планах також була побудова ізраїльського заводу на Львівщині, яка мала б дати країні кількасот нових робочих місць, найновіше обладнання і сучасні технології.

Читайте також: "Скажи мені, хто твій друг: турецький постачальник радіозв’язку для ЗСУ обмінюється технологіями з РФ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини