У зоні ООС евакуювали тіла загиблих на мінному полі: жінка майже добу була жива, кричала, але ніхто не допоміг

24.10.2018 16:30

Чоловік і жінка, за деякими даними, чоловік і жінка, підірвалися на міні ще кілька днів тому, прямуючи з Золотого – 4 в Золоте – 5, контрольоване бойовиками "ЛНР". Мирні жителі підірвалися на міні, але терористи відмовлялися забезпечити гарантію безпеки українській стороні, та й самі на місце трагедії не поспішали.

Окупаційна влада "ЛНР" на п'ятий день після трагедії повідомила про евакуацію тіл загиблих мирних жителів – чоловіка і жінки, які підірвалися на протипіхотній міні в 30 метрах від опорного пункту бойовиків самопроголошеної республіки. Переговори про вирішення цього питання тривали не один день, в них брала участь Моніторингова місія ОБСЄ.

Нарешті справа зрушила з мертвої точки, повідомляє "Діалог.UA".

Чоловік і жінка йшли з Золотого – 4 в Золоте – 5, контрольоване терористами, просувалися сірою зоною і випадково наштовхнулися на вибуховий пристрій. Чоловік загинув на місці, а його тяжкопоранена супутниця довго кричала, кликала на допомогу, яка так і не прийшла.

Територія повністю прострілюється бойовиками, до того ж там досить багато мін. За словами глави адміністрації селища Костянтина Ільченка, українська сторона вела переговори з окупантами про вивезення людей. На місце події оперативно прибули служби, що спеціалізуються на вивезенні тіл із зони військового конфлікту, але всі зусилля виявилися марними.

Зауважимо, підконтрольні терористам місцеві ЗМІ та деякі російські видання описували ситуацію у вигідному для себе світлі. Нарешті 23 жовтня стало відомо, що бойовики самі вирішили вивезти загиблих.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини