У Житомирській області у дитсадку виявили COVID-19

20.08.2020 15:58

У селищі Ємільчине, що на Житомирщині, рятувальники провели дезинфекцію дитячого садочку, де підтвердили COVID-19 у двох працівників.

Covid
Фото: CNN

"Зокрема, сьогодні в смт Ємільчине бійці ДСНС двічі упродовж доби проводили протиепідемічні заходи. Зранку вони провели дезінфекцію дитячого садка: ігрових майданчиків, прилеглих територій та адміністративної будівлі у зв'язку із підтвердженням 2 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Після обіду ємільчинські бійці ДСНС обробили територію місцевого підприємства (виробничі та ремонтні цехи, побутові приміщення, автотракторну техніку), адже там нещодавно було виявлено 5 захворілих на Covid. Рятувальники проводять таку роботу за допомогою моторизованих та ранцевих оприскувачів, перебуваючи в засобах індивідуального захисту. Для цього застосовується дезрозчин, який безпечний для людей та тварин, але нищівний для подібних інфекцій", – повідомляє Управління ДСНС у Житомирській області, передає "Житомир-Онлайн".

Нагадаємо, 20 серпня за даними Міністерства охорони здоров'я, виявлено 2134 випадків інфікування, 407 людей госпіталізовано. Рекордною виявилася і кількість померлих - 40. Кількість людей, які в Україні хворіли на COVID-19, може вже цього тижня перетнути позначку 100 тисяч.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини