У Житомирі незаконно видобували пісок (фото)

До Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення щодо незаконного видобування піску та несанкціонованого розміщення відходів поруч кладовища "Дружба" за межами міста Житомир.

Фото: Житомир-Онлайн

Про це 17 червня інформує пресслужба Держекоінспекції Поліського округу, передає "Житомир-Онлайн".

"З виїздом на місце державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено обстеження земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні КП "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" (згідно інформації Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку) встановлено факт незаконного видобування корисної копалини місцевого значення - піску, внаслідок чого утворено виїмку орієнтовно площею 3080 м2 та глибиною понад 2м. Крім того, на дні утвореної виїмки виявлено несанкціоноване розміщення твердих побутових відходів у вигляді поодиноких осередків", - йдеться у повідомленні.

З метою з’ясування законності проведених робіт, встановлення відповідальних осіб та вжиття заходів впливу керівнику зазначеного підприємства направлено виклик для надання пояснень по вказаному факту. У разі підтвердження факту незаконного видобування піску буде проведено розрахунок збитків заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами, а відповідні матеріали буде передано до правоохоронних органів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини