У Житомирі екснардеп-регіонал хоче побудувати ЖК, який може зруйнувати інші будинки (фото, відео) 

23.12.2020 12:29

21 грудня у Житомирі на вулиці Десантників місцеві жителі організували акцію протесту проти будівництва ЖК компанією екснардепа-регіонала Борислава Розенблата. За словами мешканців, це будівництво може зруйнувати будинки навколо майбутнього житлового комплексу, передає Суспільне. 

zhytomir protest rozenblat
Фото: Суспільне

150 жителів багатоповерхівок за адресою вулиця Героїв Десантників зібралися на громадські слухання з приводу будівництва житлового комплексу у дворі їх будинків. За словами керівниці місцевого ОСББ Людмили Празднікової, будівництво може спричинити руйнування деяких будинків, розташованих поруч і завдасть додаткових незручностей місцевим жителям:

"Зменшується ігровий комплекс для дітей, навантаження на комунікації відбудуться суттєві. Дуже небезпечно для будинку 35. В нас тут ґрунт – це пісок і ніхто не знає, що під скелею, на яку повинні забудовуватись будинки, чи не знаходиться там якесь водоймище. Коли пісок діставали буровою установкою, супроводжувалось водою. Тобто, десь є струмки. Погодження з міською радою на сьогоднішній день немає і через це ми не бачили, до яких мереж фірма забудовника приєднуватись, як буде проводитись заїзд техніки. В нас навантаження на дорогу і так велике".

Михайло Колодій проживає на вулиці Героїв Десантників, 35. Чоловік розповів, що через будівництво нової багатоповерхівки його будинок може зруйнуватися:

"Це місце – це колишнє болото, плавуни. Коли ще будували військові будівельники, вони його обійшли будинками кругом. Тут по проєкту мав бути дитячий садок. Будинок №35, 33, 29 – тріщини вже пішли по всіх будинках тут і в 27 будинку. Будинок вже нахилений. Будівельники перевіряли. Зараз аварійний стан і будинок може впасти в яр".

Представник компанії-забудовника Борислав Розенблат каже, що за адресою: вулиця Героїв Десантників 25а та 27а планують збудувати дві дев’ятиповерхівки на 296 квартир:

"Тут була передбачена ще за радянських часів забудова пустиря. Якщо дійсно є тут плавун, він знаходиться на тому місці, де футбольне поле. Ми зробили геологічне дослідження – тут піщані ґрунти і перед самою скелею є невелике заводнення піщаних ґрунтів, яке викликає ці плавуни. Тому при будівництві будинку будуть зроблені набивні сваї, які будуть саджатись на скалу. І питань, що хтось когось буде видавлювати, немає".

Заступник житомирського міського голови Сергій Кондратюк говорить, що цю земельну ділянку продали у 2005 році з аукціону:

"На даний час це приватна земельна ділянка. Хотілося б побачити план візуалізації, як ці будинки будуть стояти, який буде під’їзд до цих територій, стоянка автомобілів, дитячий майданчик, спортивний майданчик . Це дійсно хвилює людей. Житомирська міська рада ще не видавала містобудівні умови і обмеження. А якщо немає містобудівних умов і обмежень, то немає проєкту і дозволу на початок будівельних робіт".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, під будинком екснардепа України VIII скликання Борислава Розенблата у Житомирі вибухнула граната.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини