У журналістів з’явилилсь докази жорстокого побиття працівника СБУ в Кропивницькому, які приховувала поліція – ексклюзивне відео

31.07.2019 17:37

16 березня в Кропивницькому біля кафе "Пахлава" банда осіб напала на працівника Служби безпеки України Ігоря Зайцева. Чоловік написав заяву в поліцію, однак правоохоронці "зам'яли" справу, через таємниче зникнення відео, на якому було видно, що трапилось насправді. Однак, кадри потрапили в руки журналістів "Стоп корупції".

На кадрах видно, як щонайменш п'ятеро молодиків руками та ногами б'ють людину. Зайцев впав на підлогу однак його продовжують гамселити.

Потерпілий обізнав нападників, серед яких виявився кримінальний авторитет Костянтин Волков на прізвисько "Костя-Футболіст" разом зі своїми поплічниками.

Наскільки відомо слідчими Кропивницького відділу поліції вилучено відеореєстратор з камер спостереження з кафе "Пахлава", однак відеофайлів не було виявлено. Дивно!

Разом з тим, з інсайдерських джерел стало відомо про те, що працівники УСБУ у Кіровоградській області неодноразово демонстрували і демонструють до сьогодні на своїх мобільних телефонах відеозапис подій, які відбувалися в кафе "Пахлава" в день побиття Ігоря Зайцева. За всіма ознаками, це те саме відео, яке було записане на жорсткий диск відеореєстратором з камер спостереження кафе.

У зв'язку з цим ГО "Стоп корупції" звернулась до Першого заступника Голови СБ України Івана Баканова з заявою щодо зловживання владою та службовим становищем працівників УСБУ в Кіровоградській області, та перешкоджання/впливу на досудове розслідування в кримінальному провадженні №12019120020002091 від 16.03.2019 року, що здійснюється Кропивницьким відділом поліції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини