У Житомирі викрили підпільний цех з обробки бурштину

06.02.2017 13:10

У п'ятницю, 3 лютого, у Житомирі співробітники СБУ спільно із прокуратурою виявили в одному із гаражів міста нелегальний цех, в якому майстри займалися обробкою бурштину та іншого напівкоштовного каміння. Приміщення було обладнане спеціальними верстатами для огранювання. Наразі проводиться слідство.

Про це розповіли в прес-центрі генпрокуратури.

"Після обшуку гаражного кооперативу, де розміщувався підпільний цех, правоохоронці вилучили декілька десятків кілограмів необробленого бурштину та 80 кілограмів іншого напівкоштовного каміння – топазів, кварцу й берилів", – йдеться у повідомленні.

На даний момент у прокуратурі вирішують питання щодо експертизи вилучено каміння задля визначення оцінки вартості товару.

Слід зауважити, що 2 лютого поточного року співробітники поліції провели обшуку у п'ятьох районах Житомирської області. Внаслідок цього було вилучено більше, ніж 700 кілограмів незаконно видобутого бурштину та іншого напівкоштовного каміння без огранювання.

Раніше повідомлялося, що в Рівненській області 28 січня 2017 року відбувся збройний конфлікт між двома групами людей через бурштин. Від вогнепального поранення одна особа загинула.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини