У Зеленського заявили, що не збираються захищати Татарова

Справа заступника голови Офісу президента Олега Татарова має певний резонанс у суспільстві, тому керівнику ОП Андрію Єрмаку довелося пояснити, чому його заступника досі тримають на високій посаді держслужбовця. За його словами, звинуваченням Татарова чотири роки та по ньому не було рішень суду. Про це Єрмак повідомив в інтерв'ю "НВ", передає "ASPI".

Ermak
Фото: ОП

Як відомо, ім'я Татарова фігурує в скандалі за участю екснардепа Максима Микитася. Єрмак уточнив, що всі звинувачення у відносини Татарова на сьогодні не мають відношення до його нинішньої діяльності.

Так, на коментар журналіста "НВ" про те, що, виходячи з такої логіки, і експрем'єра Азарова можна знову взяти на роботу, Єрмак відповів, що тут порівняння недоречне.

"Я б не порівнював пана Азарова з паном Татаровим. Те, що ця справа має такий резонанс і що фігурантом може бути навіть співробітник офісу президента, – це було немислимо ні при одному Президентові України до цього. Що говорить про стовідсоткову відкритість і нульову толерантність до корупції", - підкреслив він.

Єрмак зазначив, що на сьогодні немає судового рішення по Татарову, хоча триває слідство. Глава ОП заявив, що всі зацікавлені в тому, щоб істина була встановлена, і справа була передана суддям.

"Ми як ніхто інший зацікавлені, щоб істина була встановлена, і ця справа опинилася в суді", – сказав Єрмак, підкресливши, що захищати Татарова він не збирається, і це є принциповою позицією Офісу президента.

Напередодні повідомлялося, що колишньому експрезиденту корпорації "Укрбуд" Максиму Микитасю офіс Генерального прокурора України змінив підозру. Йдеться тепер не про надання хабаря, за посередництва заступника керівника офісу президента Олега Татарова, а про підбурювання експерта до складання свідомо неправдивого висновку.

Раніше повідомлялося, що 21 грудня заступник керівника офісу Президента Олег Татаров прийшов в Національне антикорупційне бюро України, де йому вручили повідомлення про підозру. Йдеться про видачу недостовірного письмового висновку судового експерта у справі про заволодіння коштами Нацгвардії.

Крім того, пізніше Татаров заявив, що його позиція незмінна, і він готовий до будь-якого відкритого і публічного судового процесу за участю журналістів. За його словами, вже три тижні він вимагає від НАБУ представити суспільству хоч один доказ його будь-якої протиправної діяльності.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент продовжив безвізовий режим для британців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини