У Зеленського закликають міністра Криклія перевірити керівництво Дунайського пароплавства

06.07.2020 20:09

Офіс Президента України Володимира Зеленського зобов’язує міністерство інфраструктури вивчити і розібратись із фактами корупції в роботі керівництва УДП. Ідеться про голову відомства Хомякова та його заступників. Перевірку почнуть після звернення до Офісу Президента громадських активістів з ГО «Стоп корупції».

Udp
В ОП відреагували на звернення активістів щодо скандального керівництва УДП. Фото: СтопКор.

Українське дунайське пароплавство — це останнє пароплавство, яке залишилося в державній власності, та перебуває під загрозою знищення його керівництвом, яке було призначено в листопаді 2019 року, а саме безпосередньо в результаті діяльності Голови правління УДП Хомякова Олексія Валерійовича.

Так, з листопада 2019 року на посаду Голови правління  приватного акціонерного товариства «Українське дунайське пароплавство» був призначений Олексій Хомяков, який на сьогоднішній день відзначився наступними одіозними вчинками:

«З моменту свого призначення на посаду голови правління ПАТ «Українське дунайське пароплавство» Олексія Хомякова посадовець займається знищенням ключового Департаменту УДП — служби експлуатації флоту, втратою тендерів на третину річного обсягу вантажоперевезень цього року, приховуванням результату аудиту, а саме — реальної кількості суден флоту, звільненням незгодних, затримкою зарплат на 2-3 місяці», — ідеться у зверненні ГО «Стоп корупції».

Окрім того за час керівництва Хомякова підприємство накопичило боргів на майже 3 мільйони гривень. Натомість сам керівник збагатився на 3 мільйони. Причому 5 000 000 грн він тримає готівкою «під матрацом».

За даними громадських активістів, Хомяков призначив своїми заступниками сумнівних кандидатів

Так, Андрій Кравцов раніше орендував в УДП теплохід і не виконав свої зобов'язання за контрактом, не виплатив зарплату екіпажу та кинув судно заарештованим у Стамбулі. Тоді УДП зазнало збитків на 184 тисячі доларів США.

Щодо іншого заступника, то Олександр Кравченко раніше очолював дочірнє підприємство «Українського Дунайського Пароплавства» у Німеччині і тоді воно втратило 49% акцій дочірньої компанії, через що він перебуває під слідством.

Однак Голова правління УДП Хомяков всіляко ігнорує питання громадськості та ЗМІ щодо призначених заступників.

Після звернення громадських активістів у Криклія мають перевірити і розслідувати усі факти та ініціювати звільнення Хомякова і Ко.

Нагадаємо, активісти ГО «Стоп корупції» провели серію акцій протесту через діяльність керівництва УДП під Міністерством інфраструктури та звертались до вищого керівництва держави.

Під відомством Криклія проводили об’єднаний мітинг представників різних напрямків транспортної галузі. Залізничники, портовики, працівники пароплавства, медики обурені бездіяльністю керівництва галузі та вимагали рішучих кроків для розв'язання нагальних проблем транспортників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини