У Зеленського відповіли Порошенку щодо переслідувань

02.07.2020 18:30

Заступник голови ОПУ Андрій Смирнов прокоментував звинувачення експрезидента Порошенка в тому, що кримінальні справи проти нього - помста з Офісу президента.

Smirnov
Фото: glavcom.ua

Заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов заявив "Цензор.НЕТ", що модель ухвалення політичних рішень, способів і форм тиску на правоохоронців Адміністрацією Петра Порошенко не була запозичена Офісом президента України, передає "ASPI".

За словами Смирнова, Порошенку подають некоректну інформацію члени його команди.

"Разом з тим, не будучи фахівцем з виражених фобій, висловлюю глибоке співчуття і поділяю стурбованість", - резюмував Смирнов.

Зазначимо, що п'ятий президент України, народний депутат від "Європейської Солідарності" Петро Порошенко фігурує в 24 кримінальних провадженнях, які, на його думку, інспіровані з Офісу президента.

Про це Порошенко повідомляв в інтерв'ю проєкту "Соромно!". Порошенко заявив, що велика частина проваджень - це особиста помста колишнього заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова. Також Порошенко називав провадження прямими вказівками з Офісу президента конкретно пана Смирнова, який дуже дружній з Портновим.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини