У Зеленського підтвердили несправність «борту №1»

21.11.2019 08:22

У пресслужбі гаранта підтвердили факт поломки президентського борту, але назвали неправдивою інформацію, поширену ввечері 20 листопада деякими масмедіа про те, що голова держави нібито відмовився летіти з Харкова на військовому літаку через побоювання щодо власної безпеки.

"Пресслужба Офісу Президента спростовує інформацію про те, що Президент відмовився вилетіти військовим літаком, який нібито був запропонований. Одразу після того, як було встановлено, що президентський борт несправний, Володимир Зеленський і члени його команди вирушили у Харків, звідки вже мали вилетіти до Миколаєва", – йдесться у повідомленні, оприлюдненому в 22:30 20 листопада.

Нагадаємо, 20 листопада Володимир Зеленський відвідав Луганщину. Як повідомили окремі ЗМІ з посиланням на анонімне джерело з органів безпеки, президент також перебував "транзитом" у Харківській області, де на військовому аеродромі в Чугуєві на нього чекав "борт №1". Утім, через несправність літак гаранта не зміг злетіти, а від запропонованого військового борту Зеленський нібито відмовився, висловлюючи побоювання щодо своєї безпеки.

Згодом речники голови держави зв’язались з керівництвом порталу Depo.ua і спростували ці відомості.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини