У Зеленського назвали безглузду причину, з якої вимагають проведення якнайшвидшої інавгурації

14.05.2019 10:54

Турбота про громадян і зменшення кількості пробок, саме цим мотивує команда Зеленського проведення інавгурації 19 травня.

Про це повідомив радник новообраного президента Дмитро Разумков.

Призначення дати інавгурації обраного президента Володимира Зеленського на 19 травня навряд чи відбудеться. Про малу ймовірність такого сценарію заявив нардеп від фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, який 4 травня був присутній на зустрічі Зеленського з представниками фракцій Верховної Ради.

"Звести до мінімуму негативний ефект від можливого транспортного колапсу в центрі Києва". Саме ця причина є основною для команди Володимира Зеленського, з якої вони хочуть провести швидку інавгурацію президента.

Разумков підкреслив, що як тільки у Парламенту з'явилася можливість розглянути це питання, то у Зеленського відразу ж внесли свою пропозицію і розповіли про те, чому хочуть саме 19 травня.

Він зазначив, що жителі Києва не повинні відчувати дискомфорт через інавгурацію. Крім того, Разумков також відкинув тезу про те, що іноземним делегаціям буде складно організувати візити на інавгурацію президента Зеленського. Також Разумков пояснив, що немає ніяких причин для того, щоб затягувати процес.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини