У Зеленського констатували, що саміт НАТО пройде без участі України, але тема України буде обговорена

Саміт НАТО, який відбудеться 14 червня в Брюсселі, пройде без участі представників України, як країни-партнера. Але, в порядку денному є питання можливого отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ). НАТО вирішило провести саміт без участі країн-партнерів Альянсу, до яких відноситься й Україна.

NATO and Ukraine
Фото: bituk.media

Про це напередодні повідомило "Інтерфакс-Україна" з посиланням на коментар заступника голови Офісу президента України Ігоря Жовкви, передає "ASPI".

"Нинішній саміт НАТО 14 червня буде проведено без участі країн-партнерів Альянсу, до яких відноситься і Україна. У цьому саміті візьмуть участь тільки країни - члени. Головним для нас є змістовне наповнення саміту. Тут ми можемо бути впевненими, що тема України буде обов'язково обговорена", - заявив Жовква.

Він підкреслив, що про обговорення української тематики на саміті НАТО запевняли найближчі партнери НАТО, а саме США, Канада, Німеччина, Франція і Польща. Жовква додав, що рішення саміту, в тому числі по Україні, будуть зафіксовані в загальному підсумковому документі.

"Робота над таким документом триває. Ми продовжуємо переговори з нашими партнерами, щоб забезпечити врахування інтересів України в підсумковому рішенні Альянсу", - сказав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Латвії місцевого артиста перевіряють через візит до окупованого Криму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини