У Запоріжжі громаді повернули земельні ділянки вартістю в понад 17 мільйонів

13.11.2019 19:56

За сприяння місцевої прокуратури, суд повернув територіальній громаді сільськогосподарські земельні ділянки вартістю понад 17 мільйонів гривень.

Так, у травні 2019 року органами прокуратури області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області до фермерського господарства про витребування із незаконного володіння земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 22,61 га, наданої у довічне успадковане володіння фізичній особі – засновнику відповідача на підставі державного акту, який втратив чинність у зв’язку з його смертю, повідомляє пресцентр прокуратури Запорізької області.

Підставою для звернення прокурора до суду стало встановлення факту використання юридичною особою відповідної земельної ділянки без законних на це підстав.

Рішенням господарського суду Запорізької області від 23.08.2019 зазначений позов прокурора задоволено.

Надалі у рамках виконавчого провадження за участю понятих та прокурора витребувана судовим рішенням земельна ділянка передана державним виконавцем представнику відповідної селищної ради, про що складено акт від 08.11.2019.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини