У Запоріжжі через складну ситуацію з коронавірусом тіла померлих просто кладуть на підлогу 

26.11.2020 13:00

У Запоріжжі стався скандал через єдиний на весь регіон морг, який приймає тіла померлих від COVID-19 людей. Повідомляється, що через нестачу місця тіла просто кладуть на підлогу.

1586249139-3817
Фото: УНІАН

Про це УНІАН з посиланням на правозахисницю Ірину Суслову.

Жінка уточнила, що інцидент стався в сім'ї координатора жіночого руху "За майбутнє" Світлани Крюкової, у якої від COVID-19 померла 83-річна свекруха.

Родичі померлої готувалися до похорону, коли їм зателефонували з моргу і повідомили, що потрібно до нього під'їхати. Коли вони приїхали, то з'ясувалося що потрібно, щоб вони занесли тіло померлої з машини всередину будівлі, оскільки бригада супроводу складається з медсестри і водія.

Синам покійної довелося купувати захисні костюми і нести тіло матері в морг самостійно. Але це ще був не весь жах. Морг виявився закритим. Патологоанатом у телефонній розмові заявив, що він працює сам, оскільки його помічник заразився коронавірусом, а решта звільнились.

При цьому у патологоанатома два законних вихідних. Але це єдиний морг, який приймає тіла померлих від COVID-19 з усієї області.

Коли чоловіки зайшли в морг, то побачене їх просто шокувало. На підлозі хаотично лежали тіла людей, і не було ні однієї холодильної камери.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні зафіксовано новий антирекорд за кількістю виявлених випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини