У Запоріжжі б’ють на сполох: спалах смертельної лихоманки може позбавити життя багатьох людей

05.10.2018 13:19

У Запорізькій області медики виявили спалах лихоманки Західного Нілу. Захворювання встановили у 8 людей, які на даний момент госпіталізовані. Експерти заявили, що люди заразилися через укуси комарів, тому не виключено те, що ці комахи можуть заразити й інших людей.

У Запорізькому регіоні було виявлено смертельне захворювання у 8 людей. Підтвердилося, що вони заразилися лихоманкою Західного Нілу, яка є смертельним захворюванням. Смертність спостерігається в 4% випадків, передає видання "Діалог.UA" з посиланням на прес-службу регіонального лабораторного центру МОЗ.

Наразі проводиться обстеження заражених. Це необхідно зробити, щоб можна було встановити кінцевий діагноз. Медики припускають, що пацієнтам лихоманка могла передатися через укуси комарів. Таким чином заразитися через такі укуси може багато людей. Однак інформація в даний момент ще уточнюється.

Варто відзначити, що таке захворювання вражає зовнішній шар мозку, а також слизові оболонки гортані та легенів. При захворюванні також збільшуються лімфовузли. Іноді проявляється характерне висипання по всьому тілу. Також підвищується температура тіла, що говорить про боротьбу організму з інфекцією.

Дані статистики повідомляють, що з 2006 по 2017 роки такий лихоманкою перехворіли 43 людини. Вони проживали в різних регіонах України, але діагноз був у всіх однаковим.

Нагадаємо, що кількома днями раніше інші експерти вирішили проблему Всесвітнього голоду, який призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. А іншим дослідникам вдалося виявити під землею дивовижних істот, які не потребують повітря й сонячного світла.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини