У Закарпатській області депутати співали не гімн, а угорську молитву

02.12.2020 17:01

Депутати села Сюрте, що на Закарпатті під час інавгураційного засідання колегії не співали гімн Угорщини. Вони заспівали національну молитву угорців, яка згодом стала державним гімном країни. Про це повідомляє "Факти ICTV".

Ugorshyna
Фото: Picture-alliance/ZB/j. Kalaene

"Присутні заспівали національну молитву угорців, якій декілька сотень років, і яка згодом стала державним гімном Угорщини. Ця молитва є частиною культурної спадщини та самобутності угорців, які живуть в будь-якій точці світу, подібно до угорських національних кольорів (червоно-біло-зеленого)", – пояснили у посольстві Угорщини в Україні.

Також у відомстві зазначили, що ці символи зберігаються та використовуються угорськими громадами не як символ Угорщини, а як символ належності до угорської нації.

Крім того, у посольство запевняють, що запис, на якому депутати начебто співають гімн Угорщини, зробили вже після того, як заспівали гімн України, який пролунав наприкінці сесії.

Напередодні Служба безпеки України почала перевіряти депутатів Сюртівської сільської об'єднаної територіальної громади, які начебто склали присягу під гімн Угорщини.

Вона отримала матеріали про те, що 21 листопада за ініціативи голови частина обранців виконала національний гімн Угорщини.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардепи прийняли закон, який забороняє продаж електронних сигарет до 18 років.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X