У Європарламенті закликали відключити Росію від SWIFT і заблокувати “Північний потік-2”

28.04.2021 18:59

Група депутатів Європейського парламенту закликала заблокувати будівництво російського газопроводу"Північний потік-2". Також вони просять відключити Росію від міжнародної системи передачі міжбанківських платежів SWIFT. Про це йдеться в проекті резолюції, опублікованому на сайті Європарламенту, передає "РБК-Україна".

Evroparlament
Фото: biz.censor.net

"Європарламент підкреслює, що в разі, якщо військове нарощування в майбутньому переросте у вторгнення на Україну з боку Росії, ЄС повинен дати зрозуміти, що ціна такої дії буде серйозною", - йдеться в резолюції.

Автори документа також зажадали відмовитися від імпорту нафти і газу з Росії і запропонували заморозити європейські активи "олігархів, близьких до російської влади" і анулювати їх візи.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав країни Євросоюзу розглянути можливість відключення Росії від міжнародної системи передачі міжбанківських платежів SWIFT.

Крім того, в Російській Федерації допускають створення альтернативи міжнародній міжбанківській системі SWIFT. Однак терміни створення альтернативи платіжної системи поки не відомі.

В той самий час, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук говорив, що Україна ще не пропонувала західним партерам в рамках санкцій проти Росії відключити її від міжнародної системи грошових переказів SWIFT.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці пропонують перейменувати проспект Науки на проспект імені Іллі Киви.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини