У ЄС знайшли зв’язок між вакциною AstraZeneca та утворенням тромбів 

06.04.2021 14:59

В Європейському агентстві з лікарських засобів заявили, що вони знайшли зв’язок між вакциною проти коронавірусу AstraZeneca та утворенням тромбів, але причину цього поки не дослідили, передає РБК-Україна.

AstraZeneca
Фото: Rafael Henrique / Keystone Press Agency / Global Look Press

"Вища посадова особа Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) заявляє, що існує зв'язок між вакциною від COVID AstraZeneca і тромбами, але причина не ясна", - зазначає агентство.

Потім AFP уточнило, що таку заяву зробив глава відділу вакцин ЕМА Марко Кавалері в інтерв'ю італійській газеті Il Messaggero, опублікованому у вівторок.

"Ми можемо сказати це зараз, очевидно, що існує зв'язок з вакциною. Але ми досі не знаємо, що викликає цю реакцію", - заявив Кавалері.

Він зазначив, що в найближчі кілька годин агентство скаже, що зв'язок є, але "нам ще належить зрозуміти, як це відбувається".

За словами представника ЕМА, можливий причинно-наслідковий зв'язок між утворенням тромбів і вакциною. Очікується, що на цьому тижні буде представлена ​​оновлена ​​оцінка.

"Ми намагаємося отримати точну картину того, що відбувається, щоб детально визначити цей синдром через вакцину... Серед вакцинованих більше випадків тромбозу головного мозку... серед молоді, ніж ми очікували", - підкреслив він.

 Як повідомляв “СтопКор” раніше, у 2020 році співголова фракції “ОПЗЖ” Рабінович збагатів на 80 млн грн.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини