У ЄС та Світовому банку очікують земельну реформу в Україні 

20.01.2021 10:34

Провідний експерт Світового банку Клаус Дейнінгер заявив, що вони очікують впровадження земельної реформи в Україні. За його словами, вони готові надати технічну підтримку Україні, передає УНІАН.

ferma traktor
Фото: УНІАН

Він зазначив, що в України є всі передумови для впровадження прозорого ринку землі, що підвищить ефективність використання земельних ресурсів, забезпечить основу для розвитку сільського господарства, сільських територій та місцевого населення.

Як уточнив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, впровадження ринку землі та забезпечення всіх необхідних інструментів для його успішного функціонування залишається пріоритетом для уряду України на 2021 р.

"Всі пріоритети Уряду України щодо подальшого впровадження земельної реформи поширюються і на 2021 рік, адже через півроку стартує ринок землі. Для нас важливо забезпечити всі необхідні передумови для успішного запуску земельного ринку та його подальшого функціонування", - сказав він.

Зокрема, йдеться про розробку та імплементацію земельного законодавства, запровадження дерегуляції у сфері земельних відносин, передачу повноважень щодо розпорядження землями місцевим громадам, запровадження системи електронних аукціонів, земельного моніторингу.

Очікується, що "Дорожня карта" подальшої спільної роботи в рамках керуючого комітету із земельної реформи буде остаточно затверджена на початку лютого.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, політв’язень Мустафаєв подав позов на російський СІЗО.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини