У ЄС оголосили початок третьої хвилі коронавірусу

19.03.2021 18:59

Третя хвиля пандемії COVID-19 нового типу вже прийшла в Європу і розвивається різними темпами в різних країнах Євросоюзу, що вимагає прискорення вакцинації. Це визнала в п’ятницю на брифінгу в Брюсселі офіційна представниця Єврокомісії Дана Спінант, пише "УНН".

Tretya hvylya COVID
Фото: Johanna Geron / Reuters

"Ми бачимо третю хвилю, яка настає поступово або навіть швидко в різних країнах ЄС. Ми входимо в дуже складний період, в якому наша економіка буде серйозно зрушена цією ситуацією. Ми бачимо необхідність прискорити вакцинацію населення", — заявила вона.

"Залишаємося прихильні нашій меті вакцинувати 70% дорослого населення Євросоюзу", — додала Спінант.

Раніше в п’ятницю міністр охорони здоров’я ФРН Йенс Шпан заявив, що "в Європі ще недостатньо вакцин, щоб зупинити третю хвилю" пандемії.

Згідно з озвученими в четвер даними, Єврокомісія розраховує, що в першому кварталі 27 країн ЄС зможуть отримати близько 100 млн доз вакцин від трьох західних компаній: Pfizer, Moderna, AstraZeneca. Це на 40% менше, ніж 166 млн доз, які були попередньо замовлені на цей період Єврокомісією за контрактами з цими трьома компаніями, підписаними і частково оплаченими восени минулого року.

В даний час провідні країни Євросоюзу посилюють карантинні обмеження через темпи поширення пандемії, що прискорюються. Це відбувається практично рівно через рік з моменту початку першого локдауну в Європі у березні 2020 року.

Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) відзначає, що кількість людей, які помирають від COVID-19 в Європі, зараз вище, ніж в той же час в минулому році.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, через локдаун нардепи скасували пленарні засідання у Раді.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини