У ВООЗ повідомили, що жодна вакцина від COVID-19 ще не пройшла повну реєстрацію

19.11.2020 13:37

Директор Управління Всесвітньої організації охорони здоров'я по Східному Середземномор'ю Ахмед аль-Мандара заявив, що жодна вакцина від коронавірусу наразі не пройшла остаточну реєстрацію, після якої її можна буде почати масово використовувати. Також повідомляється, що на останній фазі розробки знаходяться чотири вакцини.

COVID19
Фото: hromadske.radio

Про це пише РБК-Україна.

"Чотири вакцини знаходяться на фінальній стадії розробки, але остаточно не зареєстрована жодна з них", - зазначив аль-Мандара.

Варто відзначити, вакцину AZD1222 від AstraZeneca розробляє група молекулярних біологів і медиків з Національного інституту здоров'я США і Оксфордського університету. Вона заснована на аденовірусі шимпанзе, безпечному для людини патогенні, здатному проникати в клітини людей, але не розмножуватися у них.

А вакцина від COVID-19 американо-німецького виробництва від компаній Pfizer і BioNTech демонструє ефективність понад 90% у процесі третього етапу клінічних досліджень. У випробуваннях препарату брали участь 43,5 тисячі добровольців, що раніше не хворіли на коронавірусну інфекцію. Заявка на реєстрацію вакцини в США може бути подана вже в листопаді.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні за добу зафіксовано майже 13 400 випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини