У Волинській ОДА «розпиляли» понад мільйон грн на амбулаторіях

У Волинській облдержадміністрації на будівництві амбулаторій в області розікрали 1,2 млн грн. Чиновнику ОДА оголосили про підозру.

policiya, obshuk, dsr
Поліція повідомила про підозру посадовцю Волинської ОДА фото: скриншот

Заступник директора одного з департаментів ОДА та керівництво афілійованої компанії генпідрядника роздерибанили понад мільйон гривень з держбюджету. Їх Уряд України взяв під особисті гарантії в кредит у Європейського банку. Їх виділяли на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

У межах цієї програми у Волинській області будували дві амбулаторії. ОДА забезпечила перемогу на тендері наближеній компанії, що в результаті завищила вартість робіт. Збитки держбюджету правоохоронці оцінили в 1 млн 200 тис. грн, повідомляє МВС.

Як додають у поліції Львівщини, частину робіт генпідрядник виконав не у повному обсязі, частину взагалі не виконав. Чиновнику Волинської ОДА та керівництву фірми підрядника повідомили про підозру.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, на Черкащині чиновники «розпиляли» понад пів мільйона на реконструкції лікарні.  За даними правоохоронців, чиновники з облдержадміністрації залучили афілійовані компанії, що допомогли вивести в тінь гроші. Капремонт виконали не у повному обсязі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини