У Вишгороді представники ГПУ та СБУ проводять обшуки в будівельній компанії

05.02.2019 13:08

У вівторок, 5 лютого, співробітники Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України проводять обшуки у вишгородському офісі компанії ПАТ "Гідромеханізація".

Обшуки були зумовлені проведенням досудового розслідування, в рамках якого слідчі встановили, що компанія здійснювала неправомірний продаж піску, видобутого з дна озера Витовець, розташованого в мікрорайоні Бортничі Дарницького району Києва.

Адвокати директора будівельної компанії зазначили, що на їхню думку державні службовці діють із порушенням законодавства. Пояснили це тим, що в ухвалі Шевченківського районного суду м. Києва був наданий дозвіл на обшук О. Криворучику та А. Лук’янчуку. Однак, за інформацією адвокатів директора “Гідромеханізації”, обшуки проводять неуповноважені особи.

Також попередньо стало відомо, що співробітники державних служб виїхали й до Бортничів.

Активісти "Стоп Корупції" теж прибули на місце події задля фіксації та громадського контролю ймовірних порушень процедури.

Читайте також: "В Ічні знову неспокійно: директор місцевого підприємства – в реанімації, у журналістки «СтопКору» опіки обличчя".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини