У Вінницькій області спиртзавод продали за понад 87 млн грн

06.12.2020 13:29

На Вінниччині Мартинівський спиртзавод продали за понад 87 мільйонів гривень. Зазначається, що це більше середніх виручених коштів за спиртзаводи на кілька десятків мільйонів гривень. Про повідомляє "Вежа", передає "ШоТам".

Spirt
Фото: delo.ua

Так, стартова ціна за "окреме майно Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт" на Жмеринщині становила майже 31,7 мільйона гривень. Перелік майна складався з 532 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

В результаті аукціону, в якому було п'ять учасників, Мартинівський спиртзавод продали ТОВ "УКРКЕРАМРЕСУРС" за 84 000 777 гривень.

За інформацією, це вже 13-й успішний аукціон з продажу активів ДП "Укрспирт". Більшість попередніх об'єктів приватизували за 50-60 мільйонів гривень.

Після підписання протоколу про результати аукціону, переможець отримає можливість укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. За цим процес приватизації Мартинівського МПД вважатиметься офіційно завершеним, а новий власник матиме можливість отримати ліцензію на виробництво спирту.

Нагадаємо, Фонд держмайна планує продати ще 10 спиртзаводів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Тернопільщини зловмисники підробляли спиртне відомих брендів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини