У вінницькій міськраді ігнорують обдурених місцевим депутатом інвесторів

05.02.2020 14:00

Депутат Вінницької облради Олександр Дан, чия фірма залишила без житла 300 родин вкладників, уникає будь-якого контакту з журналістами. Та медійникам вдалося знайти його водія, а за сумісництвом – «бізнесмена» і власника фірми «Рендінвест». Утім, і той від незручних запитань просто втік. На що можуть розраховувати ошукані інвестори та як коментують хід справи у мерії міста? Дізнавайтесь із сюжету Кирила Вольного.

Згодом за коментарями знімальна група «СтопКору» вирушила до міської ради, адже згідно з інвестиційним договором, вона є однією зі сторін.

Та й тут візиту журналістів були не раді.

Як повідомили у вінницькій мерії, на сьогодні жодних коментарів від представників міськради нібито не може бути, оскільки справа знаходиться в суді. Тож посилаючись на судовий процес, депутати й посадовці від будь-яких пояснень утримуються.

Вінницька міськрада є однією зі сторін угоди

«Якщо вас цікавлять відповіді на чіткі питання, ви маєте можливість надіслати письмовий інформаційний запит. Нашу позицію ви зможете почути, завітавши на засідання в судовій залі», – зазначили у міськраді.

Правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний наголошує: на даний час міська рада, на жаль, не комунікує з громадськістю так, як вона мала б це робити, оскільки цей орган також є стороною угоди на забудову «Європейського кварталу».

Тож принаймні представники міськради мали б іти на контакт з вкладниками та намагатись у якийсь спосіб допомагати містянам, щоб ті врешті-решт отримали житло, за яке заплатили чималі гроші.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини