У Вінниці стався спалах COVID-19 серед працівників РАГСу

05.06.2020 16:12

У Вінниці виявили COVID-19 серед працівників РАГСу, внаслідок чого було вирішено зупинити роботу установи – зараз воно працює тільки за попередньо поданими заявами.

Як повідомив під час брифінгу Вінницький міський голова Сергій Моргунов, також COVID-19 виявили у сімох співробітників підприємства "Міськсвітло", а також у одного співробітника міськради.

"В РАГСі одночасно захворіли двоє співробітників. Вони сьогодні знаходяться на лікарняному. Їх сімейні лікарі взяли аналізи для дослідження, які показали позитивні результати, це було на минулих вихідних, після чого всьому колективу РАГСу провели ПЛР-дослідження. Ще по одному співробітнику вже є підтвердження . Очікуються результати по іншим співробітникам", – заявив він, передає "Сьогодні".

Вінницький мер додав, що нові заяви про реєстрацію шлюбу, народження або смерті, приймаються у відділі РАГСу Вінницького району.

Моргунов відзначив, що семеро хворих співробітників комунального підприємства "Міськсвітло" знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Підприємство продовжує працювати.

У той же час, у хворого співробітника мерії підтвердили легку бессимптомную форму перебігу хвороби. Він уже одужав, що підтвердили відповідні результати тестування.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини