У Вінниці прокурори відмовились іти на поводі в поплічниці депутата (відео)

07.02.2020 11:35

6 лютого у прокуратурі Вінницької області відмовились підписувати підозру Дмитру Климюку, якого намагались звинуватити у шахрайстві поплічники депутата міськради Олександра Дана. Таку інформацію активістам ГО "Стоп корупції" повідомив заступник голови слідчого відділу вінницької поліції. У прокуратурі інформацію підтвердили.

"Ми взяли коментар у прокуратурі Вінницької області, де нам підтвердили інформацію щодо непогодження підозри", – розповів правозахисник Антон Клітний.

Зазначимо, активісти приїхали до Вінниці через обурливу ситуацію, що сталась у місті. Як стало відомо, керівниця ТОВ "Рендінвест" Юлія Приймак та голова ГО "Європейський квартал" Віталій Ткаченко заявили свої права на квартири Климюка. А сталось це за допомогою наступної шахрайської схеми:

- у жовтні 2019 року пан Ткаченко продав чоловікові об’єкти нерухомості в місті Могилів-Подільський Вінницької області. Якщо бути точним, то Климюк оформив інвестиційні договори з компанією-забудовником. Під час укладення власник Віталій Ткаченко поставив на цьому договорі своє факсиміле (печатка з підписом – ред.) і скористався незнанням потерпілого, що це був неприпустимий крок відповідно до норм чинного законодавства України.

- минув час, Дмитро Климюк прийшов зареєструвати право власності на квартири, однак просто під час реєстраційних дій його затримали поліцейські з підозрою у шахрайстві. Викликав копів Ткаченко, який заявив, що йому нічого не платили, а людина підробила інвестиційні договори.

Наразі Климюк знаходиться в обласному управлінні поліції.

Дізнавшись про це, активісти ГО "Стоп корупції" провели акції протесту – під столичним МВС та поліцією міста Вінниці з вимогою звільнити незаконно затриману людину та покарати шахраїв. Під відділок прибули Юлія Приймак та Віталій Ткаченко.

Активісти протестували в Києві та Вінниці Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

"Ми поспілкувалися з пані Приймак та паном Ткаченко, а також з інвесторами, яких вони привели. Приймак на питання відповідати відмовилась. Зрозуміло, що ходять вони по інстанціях з окремою групою проплачених інвесторів і вінницьких журналістів, доводячи свою "правду", – додав правозахисник.

У центрі Юлія Приймак Фото: СтопКор

Як повідомляв СтопКор раніше, місцеві обмануті інвестори підозрюють, що діяльність Дана і ко кришує начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, завдяки "допомозі" якого місцевий можновладець почуває себе безкарним.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини