У Вінниці два медичні заклади стануть комунальною власністю  

18.01.2021 11:26

У Міській раді Вінниці повідомили, що за рішенням виконавчого комітету «про надання згоди на прийняття у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади закладу охорони здоров’я» Вінницька районна лікарня та поліклініка переходять у комунальну власність, передає Vежа.

vakcina covid
Фото: УНІАН

Згідно з першим проєктом рішенням від 14 січня 2021 року, міська рада вирішила:

– Надати згоду на безоплатне прийняття з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району Вінницької області у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

У другому проєкті зазначено:

– Надати згоду на безоплатне прийняття з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району Вінницької області у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

Ці проєкти будуть подані на розгляд чергової сесії міської ради. Після цього департамент охорони здоров’я має здійснити заходи щодо прийняття до сфери управління Вінницької міської ради вказаних медичних закладів відповідно до вимог чинного законодавства.

Читайте інші новини Вінниці.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Вінниці в дитячому садочку стався вибух, є постраждалі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини