У Вінниці активісти ГО “Стоп корупції” домоглись відводу двох суддів

31.05.2019 19:12

31 травня у Вінниці за участі активістів “Стоп корупції” відбувся брифінг щодо неправомірної діяльності правоохоронців стосовно родини мешканця смт. Шпиків Тульчинського району Вінницької області. Про це з місця події розповів правозахисник Костянтин Варшавський.

“Ми провели брифінг, на якому разом з обвинуваченим, потерпілим та адвокатами обговорили проблеми цієї справи. Кожна сторона мала можливість виступити та надати свою думку і доводи, а також обговорити усе це. Інша сторона увесь час наголошувала на нашій заангажованості”, - зазначив він.

Крім того, у цей день активісти навідались до Апеляційного суду Вінницької області та провели акцію під стінами суду, щоб привернути увагу суспільства і суддів до важливого питання, яке вже упродовж шести років затягується незрозумілим відписками та перенесенням справ у судах.

Після акції під судом борці за справедливість пішою колоною рушили до прокуратури Вінницької області, де хотіли особисто побачити прокурора, який веде справу Миколи Мілінчука, члена ГО “Стоп корупції”. Однак під час проведення акції окрім поліції так ніхто і не вийшов, а двері були зачинені.

Фінальною точкою став суд та розгляд справи активіста.

“Ми винесли на обговорення питання про самовідвід двох суддів з колегії, сторони були не проти, а судді приблизно 30 хвилин знаходилися в нарадчій кімнаті та оголосили про відвід двох суддів за власним бажанням. Очевидно, акція протесту та брифінг мали свій вплив, оскільки судді нас почули та вирішили не ризикувати своїм статусом і самоусунулись від цієї справи”, - додав правозахисник.

Наразі у справі оголошено перерву до моменту автоматичного перерозподілу для позначення нових суддів та назначення нової дати.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X