У Верховному суді відмовилися визнавати всенародне опитування Зеленського незаконною агітацією 

28.10.2020 12:20

Верховний суд України своєю відмовився визнавати всенародне опитування президента Володимира Зеленського незаконною агітацією. 

5 Pytann
Фото: УП

Про це пише РБК-Україна.

Це рішення було опублікували 28 жовтня і не може бути оскаржене.

Позивач, екс-депутат Наталія Новак просила Верховний суд визнати незаконною агітацією відеозвернення Зеленського, в якому він анонсував проведення загальнонаціонального опитування по 5 питань. Позивач також просила заборонити проведення цього опитування.

Велика палата ВС вирішила, що дане опитування не є передвиборною агітацією.

"За матеріалами цієї справи, на підставі аналізу наданих сторонами доказів та пояснень сторін можна зробити висновок, що справжньою метою проведення опитування є з'ясування президентом України важливих, як на його думку, соціально-економічних питань", - йдеться в постанові суду.

Крім того, судді відзначили, що використання Зеленським вираження "Україна - це ти" не містить жодних закликів до голосування за ту чи іншу політичну силу.

На думку Верховного суду, цей вислів використовувалося в Україні та іншими політичними силами, а також широко застосовується в масовій культурі.

Таким чином, суд не знайшов обставин, які беззаперечно свідчили б на користь того, що опитування було прихованою формою агітації за пропрезидентську партію "Слуга народу".

Верховний суд відмовив позивачеві в повному обсязі.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Кабмін планує продовжити режим надзвичайної ситуації в Україні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X