“У вас можуть забрати бізнес, землю та майбутнє” – як столична влада залишає інвесторів без житла (ВІДЕО)

15.02.2019 18:50

У п’ятницю, 15 лютого, у медіацентрі "Інформатор Київ" відбулась прес-конференція щодо дій, які викликають негативний вплив на інвестиційний клімат столиці в будівельній галузі.

До участі були запрошені експерт з питань захисту активів та захисту прав у ЄСПЛ Олексій Харитонов, інвестор ЖК "Патріотика на озерах" Денис Шинкаренко, керівник департаменту Національної екологічної ради України Олександр Чистяков, керівник департаменту Національної екологічної ради України, прес-секретар АКБ "Аркада" Людмила Горицька.

На прес-конференції обговорили проблематику перешкоджання діяльності компанії-забудовника столичною владою у зведенні житлового комплексу "Патріотика на озерах" з допомогою залучених банком "Аркада" від інвесторів коштів.

"На сьогодні в банку "Аркада" немає жодного незавершеного проекту. Люди, які інвестували в це будівництво, визначали для себе ризики й такі, як я, повірили в банк та надали свої кошти, очікуючи зведення будинку. Але зараз ми бачимо, як міська влада намагається законного забудовника зробити незаконним та приймає неправомірні рішення на сесії КМДА. Це показує, як у вас можуть забрати бізнес, забрати землю та ваше майбутнє" – розповів інвестор Денис Шинкаренко.

Людмила Горицька наголосила на тому, що будівництво комплексу є правомірним та екологічно безпечним, а перешкоджання діяльності забудовника є безпідставним.

"У забудовника є вся дозвільна документація та всі підстави для будівництва. Враховані й екологічні норми. Однак наразі переговори перейшли в неконструктивний напрям. В нас є зобов'язання перед інвесторами, яких ми маємо забезпечити житлом у відповідні терміни" – розповіла вона.

Нагадаємо, що раніше столичні депутати у другому читанні проголосували за розірвання договору оренди із забудовником ЖК "Патріотика на озерах". А от наскільки законними були дії керівництва КМДА та депутатів Київради – наразі з'ясовує Національне антикорупційне бюро. Адже й інвестори, й забудовник не раз демонстрували усі документи й дозволи, які, до речі, були погоджені тією ж таки муніципальною владою.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X