У центрі столиці вшанують пам’ять Павла Шеремета

18.07.2019 14:27

20 липня в центрі Києва, на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького, відбудеться акція, присвячена пам’яті Павла Шеремета. Захід анонсує "Українська правда".

"20 липня 2016 року, у центрі Києва було вбито нашого колегу та друга Павла Шеремета. І президент, і міністр внутрішніх справ, і голова Національної поліції називали розкриття цього злочину справою честі. Через три роки ми так і не знаємо ані імен виконавців, ані замовників вбивства”, – наголошують колеги вбитого журналіста та закликають правоохоронні органи відзвітувати щодо розслідування цієї справи.

У травні цього року генпрокурор Луценко заявляв, що у справа має чималий прогрес, але не повідомив при цьому деталей.

Журналіста Павла Шеремета підірвали у його власному авто 16 липня 2016 року. Після пам’ятної акції «Хто вбив Павла? Три роки без відповіді» працівники «Української правди» також запрошують охочих на перегляд фільму «Розслідування вбивства Павла» до кінотеатру «Ліра».

Згадають Шеремета цього дня і в його рідній Білорусі. Білоруські колеги збираються відвідати Північне кладовище, де похований Павло, покласти квіти та згадати колегу разом з рідними і близькими.

Читайте також: «Світ та Європа повинні прокинутися!»: в Лондоні українці вшанували пам’ять жертв МН17 (ФОТО, ВІДЕО)».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини