У центрі Києва невідомі захопили бізнес-центр: за рейдерством стоять люди олігарха Фукса

17.04.2019 15:19

У центрі Києва група невідомих осіб захопила бізнес-центр. Вранці 17 квітня молодики встановили металеві конструкції на прохідній і не пускали співробітників на робочі місця. Згодом частину людей почали пропускати за списками. Про це повідомляють журналісти "СтопКору", які отримали повідомлення про протиправні дії та виїхали на місце інциденту. При цьому захопники на уточнюючі запитання журналістів сказали, що представляють охоронну фірму під назвою "служба безпеки". 

Журналісти "СтопКору" з'ясували, що за рейдерським захопленням стоїть колишній голова "Нацкомфінпослуг" Андрій Волков. На одну з його фірм, "Женева", оформлений договір на послуги так званої охоронної фірми, яка заблокувала бізнес-центр.

Андрій Волков

За даними з відкритих джерел, Андрій Волков є одним зі співзасновників компаній, які скуповували активи банків-банкротів у Фонду гарантування, і в 2018 році займали 15 % ринку колекторських послуг.

А основний замовник та спонсор цієї операції – Михайло Бакуненко – колишній заступник голови правління напівдержавної компанії "Укрнафта", а нині голова правління приватної газовидобувної компанії "Укрнафтобуріння".

Частка в нафтовидобувній компанії належить відомому російсько-українському олігарху Павлу Фуксу.

"Нам вдалося з'ясувати, що спробу захоплення бізнес-центру намагаються реалізувати за класичною схемою рейдерства. Сфабрикували кримінальну справу проти власників, далі слідчий отримав ухвалу суду про передачу майнового комплексу на відповідальне зберігання захопникам", – розповіли деталі конфлікту журналісти проекту.

Додамо, що раніше наші колеги з проекту "Схеми" зафіксували Павла Фукса, Михайла Бакуненка та Віталія Хомутинніка в одній компанії.

Донедавна російський бізнесмен, а тепер український мільйонер Павло Фукс, народний депутат України та співголова парламентської групи "Відродження" прилетіли разом зі Швейцарії в Україну на одному приватному літаку.

Спільний переліт джерела програми "Схеми" пояснили тим, що акціонерами "Укрнафтобуріння" через офшорні компанії станом на 2017 рік, ймовірно, є олігарх Ігор Коломойський, депутат Віталій Хомутиннік та бізнесмен Павло Фукс.

Наразі медійники перевіряють інформацію та причетність цих осіб до рейдерства бізнес-центру, а також встановлюють усі деталі справи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини