У центрі Дніпра землю нахабно вкрали з-під носа міської влади

31.07.2018 16:13

У центрі Дніпра зводять багатоповерховий будинок, який не лише заважає місцевим мешканцям, але й будується з грубим порушенням норм. Ба більше, забудовники «відтяпали» шмат території загальноосвітньої школи. За правилами, на кожному такому об’єкті має бути інформація - що, хто і навіщо там будує. Але тут – жодної вивіски, і жодного слова про інвесторів, компанію і термін здачі споруди. Паспорт на будівлю також відсутній.

В міській раді Дніпра запевняють: суди щодо цієї забудови тривають вже кілька років. І це при тому, що докази незаконності є – експерти зафіксували десятки порушень. Наприклад, доведено, що забудовник не має жодних прав на цю територію, оскільки вона належить місту. І договору оренди в забудовника теж немає. І межі цієї ділянки не узгоджені ані з кооперативом, ані з іншими власниками будинків поруч і взагалі не затверджені у ДАБІ. Тобто, фактично, ось цю землю нахабно вкрали у міста.

«Судом було встановлено, що це самобуд - самовільне будова. Внаслідок чого об'єкт був визнаний комунальною власністю, але недобросовісні забудовники намагаються в судах, зокрема це Бабушкінський районний суд, визнати право власності цього об'єкту на себе», - повідомив журналістам заступник директора департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Олександр Духневич.

То хто ж цей таємничий забудовник, який знахабнів настільки, щоб привласнювати територію в самому серці великого міста майже «під носом» у міської влади? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини