У топі політичних маніпуляцій – телеміст з агресором та скасування Параду: підсумки медіамоніторингу за тиждень

19.07.2019 17:00

Марні сподівання, гра на емоціях і залякування електорату – передвиборчі маніпуляції досягли апогею. Можливий телеміст з Росією та ідеї його проведення, скасування параду до Дня незалежності та скандал щодо неякісних бронежилетів стали топовими темами тижня.

Про це на основі даних аналізу медіаконтенту і соцмереж розповів журналісту «СтопКору» Артему Лагутенку доктор наук із соціальних комунікацій Олександр Чекмишев.

З-поміж актуальних маніпулятивних трендів останнього тижня пан Чекмишев також виділяє визнання судом незаконним підвищення тарифів на газ і тепло 2016-го року; заяву Дмитра Розумкова про те, що він говоритиме російською на ефірах, поки триває окупація Донбасу і Криму, та обговорення партійних списків.

Олександр Чекмишев - доктор наук із соціальних комунікацій

Чому маніпуляції – це погано? І як вони діють? Пояснюють учасники проекту з медіамониторингу передвиборчої кампанії: «Популізм пропонує біполярну картину світу. І саме ось ця біполярність допомагає маніпулювати. Біполярність - це: ми, народ. І вони - погані. Той же самий кандидат чи та саме партія, яка користується інструментом популізму, вона говорить про що? Я з народом, я з вами, я відстоюю саме ваші інтереси», - наголосила кандидат політичних наук, доцент кафедри політології НаУКМА Людмила Зубрицька.

Нагадаємо, проект «Стоп політичній корупції – громадський моніторинг парламентських виборів-2019» реалізується ГО «Стоп корупції» у партнерстві з Інститутом журналістики Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка та низкою незалежних експертних організацій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X