У Тернополі бізнесмен-боржник Поріцький показав журналістам непристойний жест і ледь не спричинив ДТП

Дурить партнерів, тікає від журналістів та відверто ігнорує закон – тернопільський підприємець Богдан Поріцький влаштував цілий спектакль, аби тільки не повертати борг у кілька мільйонів гривень постачальникам та не відповідати на незручні запитання. Якою є подальша доля грошей, виведених з-під носа у партнерів? Дізнавався Денис Гойко.

Богдана Поріцького команда «СтопКору» побачила на вулиці, саме під час того, як суддя виносив можливо неправомірне рішення. Та на запитання медійників він не відповідав і почав просто тікати від знімальної групи.

Далі почалося найцікавіше: бізнесмен намагався вибити мікрофон із рук журналіста та показав середній палець. Пiсля чого знову почав тікати та, перебігаючи дорогу на червоне світло, ледь не потрапив під машину.

У телефонній розмові брат Богдана Поріцького повідомив, що через бізнес-конфлікт вони не спілкуються і як саме проводить діяльність компанія «ТермоБуд – Каркас» – йому невідомо.

«Фірми як такої в нього нема, хіба зареєстрована і сидять якісь люди, а що він там робить – я не знаю. Він всюди судиться зі всіма, але це його справи», – заявив Андрій Поріцький.

Судячи із соцмереж, грошей у Богдана Поріцького чимало: його родина двічі за останній рік відпочивала у недешевих готелях Туреччини та Греції. 19-річна дочка має власний бренд одягу, а син Володимир керує архітектурною компанією – напевно, не обійшлося без фінансової допомоги батька.

termobud5
Богдан Поріцький Фото: скріншот

Зауважимо, що апеляція за справою «ТермоБуд – Каркасу» й ТОВ «Блок Майстер Україна» вже подана і розглядатиметься у Львові. Можливо, там Поріцький не матиме такого впливу на суддів. А ми продовжуємо стежити за цією ситуацією та сподіваємося, що боржник більше не втече від правосуддя.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини