У Тернополі активісти викрили злочини державної виконавчої служби

06.07.2016 11:53

Державна виконавча службу Тернополя не стягнула понад 1,5 мільйона гривень збитків та судового збору з ТОВ "Ресурс Лімітед", фірми, яка протиправно, баз згоди і відома власників захопила приміщення у готелі в середмісті.

Про такі факти повідомляє активіст "Стоп корупції" та голова Хмельницького осередку Артур Сторожук.

"Якщо коротко, велике приміщення у колишньому готелі "Україна" вкрай сподобалося рейдерам. Близько трьох років тому на магазин зазіхнув тогочасний тернопільський міський голова Роман Заставний, чия родина вже володіла більшою частиною готелю. Мер повів справжню рейдерську атаку на законних власників торгівельного закладу, ПП "Продсервіс Україна 2012". Суть оборудки була досить простою: 2013 року маловідоме до того часу ТОВ "Ресурс Лімітед" раптом зі схвалення Тернопільської міськради нібито "придбало" приміщення магазину "Світоч" у центрі Тернополя за ціною, майже втричі нижчою від ринкової. Звичайно, згоди законних хазяїв ніхто не спитав", - зазначив Артур Сторожук.

До того приватне підприємство вчасно сплачувало зарплату, наповнювало бюджет міста податками та орендною платою. Рейдери ж фактично знищили стабільне підприємство, завдали мільйонних збитків власникам магазину, які втратили майно, техніку, обладнання, продукцію, продовжує активіст.

"ТОВ "Ресурс Лімітед", найнявши охоронців, перекрило доступ до підприємства працівникам "Світоча". А втім, фактично вкрало належні ПП "Продсервіс Україна 2012" товарно-матеріальні цінності на величезні суми", - зазначає Артур Сторожук у своєму дописі.

Тяганина тривала протягом двох років. У травні 2015-го легальні власники дістали законне судове рішення на свою користь. Суд постановив стягнути з ТОВ "Ресурс Лімітед" понад 1,5 мільйона гривень збитків, судового збору та інших витрат. "Здавалося б, можна святкувати перемогу закону над самовладдям. Але виконавча служба, що, здавалося б, мала стягти з боржника величезні збитки, протягом кількох місяців лише вдавала бурхливу діяльність. Натомість колишній мер міста Заставний часу дарма не гаяв та робив ремонт у "віджатому" приміщенні. А наприкінці 2015-го в урочистій обстановці… відкрив у колишньому магазині "Світоч" ресторан", - додав активіст.

Активісти "Стоп корупції" мають намір вивчити ситуацію та з'ясувати, чому виконавча служба проігнорувала рішення суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини