У темряві та з фейс-контролем – як пройшла прес-конференція Анатолія Гриценка в Харкові

18.02.2019 16:52

11 лютого у Харкові відбулась прес-конференція кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. Перед початком заходу в приміщенні прес-центру зникло світло, а одного з журналістів не пропустили всередину. Таку інформацію передає видання громадської мережі “Опора”.

О 12:15, за 15 хвилин до запланованого початку прес-конференції Анатолія Гриценка в залі прес-центру "Накипіло" згасло світло і пропав інтернет, який використовувався для онлайн-трансляцій. При цьому в сусідній будівлі електроенергія була. Гриценко відповідав на питання журналістів в напівтемряві приблизно 20 хвилин, після чого живлення відновилося.

"Для нас це було неочікувано, в основній будівлі було світло, працівники прес-центру також не могли зрозуміти, що відбувається. Потім з’ясувалось, що електрик, який начебто відповідає за будівлю знаходиться десь там, але приїде можливо не дуже скоро, але потім світло дали", — прокоментував Юрій Шишкін, голова харківської обласної організації політичної партії "Громадянська позиція".

Також місцеве онлайн-видання Insidernews повідомило про те, що їх кореспондента не пропустили на прес-конференцію кандидата.

"Коли журналіст нашого видання прийшов, щоб отримати акредитацію на "відкритий" захід на нього чекало прикре розчарування. Виявляється, Insidernews – це "жовта чорнуха, що пише неправду", — повідомляє сайт видання.

"Insidernews — це не офіційний засіб масової інформації, а сайт, зареєстрований в Гонконзі. Вони вже не перший раз пишуть про мене неправдиву інформацію. Пан Русін сам не наважився прийти і відправив в останній момент якусь людину з іншого міста, яка поводила себе невпевнено, показувала непереконливе посвідчення журналіста і служба безпеки відреагувала. Інші ж не скаржились? Ця людина була і з точки зору безпеки, і з точки зору начебто належності до неіснуючого з юридичної площини ЗМІ не була допущена", — пояснив Юрій Шишкін.

При цьому медіаексперти вважають, що такі дії з боку представників політичної сили порушують права журналістів, передає "Опора".

"Факт того, що представник онлайн-видання insidernews.info не зміг потрапити на прес-конференцію Анатолія Гриценка, офіційно зареєстрованого кандидата в Президенти, звичайно, є порушенням не тільки прав журналіста, але й прав громадян України на отримання інформації. У служби охорони не було об'єктивних причин для такого вчинку. Більше того, поведінку представників Гриценка в той день можна назвати агресивною, оскільки вони зупиняли й працівників медіагрупи "Накипіло", що саме йшли на своє робоче місце", — повідомила регіональна представниця Інституту масової інформації в Харківській області Олена Лептуга.

Читайте також: "Агітаційний намет Порошенка у Вінниці атакували прихильники Савченко (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини