У Тарана розподілили службове житло: квартири у Києві отримали посадовці апарату Міноборони

20.05.2021 09:40

Витратили майже 2,5 мільярда, а потрібної кількості осель так і не побудували: у Міноборони фактично провалили проєкт будівництва гуртожитків для військовиків. А чергу на отримання армійцями власного житла майже заблокували. Щоправда, щороку Міноборони таки роздає певну кількість квартир. Хто ж ці щасливчики, яким дісталися омріяні квадратні метри? Дивіться у розслідуванні Дениса Гойка.

«Військовослужбовець має бути соціально захищеним. Для цього ми також передбачили окрему програму, і я сподіваюся, що в цьому році військовослужбовці та все суспільство України побачать результати зусиль Міністерства оборони України в цьому напрямку», – обіцяв чинний міністр оборони України Андрій Таран.

Кому ж дістаються службові квартири? За логікою, вони б мали надаватися військовослужбовцям поряд із місцем служби. Однак, приміром, у столиці, ця схема не працює. Через те, що київські помешкання – дуже дороге задоволення, зараз квартири видають лише у передмісті. А це ламає сам принцип службової квартири, бо вона має розташовуватися у пішій доступності до місця служби.

Taran
Андрій Таран Фото: СтопКор

У березні цього року рішенням міністра оборони Андрія Тарана розподілили ще кілька квартир. Усі вони – службові. Але їхні нові власники дивують.

Наприклад, помешкання на Лук’янівці отримала така собі майор Вікторія Снитко. У загальній черзі вона стоїть лише 3 роки та не має жодних пільг. До того ж, як довідалися журналісти з власних джерел, у родини Вікторії є житло у столиці. Тож за які заслуги пані майор отримала службові квадратні метри – загадка.

Minoborony_11
Пані майор стояла у черзі лише 3 роки і не мала пільг, але отримала квартиру в Києві Фото: СтопКор

Для порівняння, такий же майор Ярослав, але учасник бойових дій, поранений та нагороджений «Орденом за мужність», досі без житла, а у черзі пільговиків його номер – 3447. Та сам боєць зовсім не дивується, що його ровесниця вже з квартирою. Мовляв, у Міноборони є люди, які можуть допомогти очолити список. Як зазначають інсайдери, така «послуга» може коштувати близько 10 тисяч доларів.

Та з’ясувалося, що отримує квартири не лише старший офіцерський склад. До прикладу, лейтенант юстиції пан Барда також одержав помешкання на Лук’янівці. Яким чином? Все просто – потрібно служити у правильному місці. Пан Барда – офіцер відділу Головного управління майна та ресурсів Міноборони. До речі, тимчасовий очільник цього ж відомства також торік став власником 100 квадратних метрів у столиці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини