У так званій “ДНР” оприлюднили нові подробиці про вибух залізничного моста в Донецьку – кадри

03.01.2019 10:26

Стало відомо, що внаслідок вибуху залізничного моста в Донецьку, були виведені з ладу залізнична гілка на перегоні Чумакове – Ларине і ділянка об'їзної автодороги Слов'янськ – Донецьк – Маріуполь. Про це інформують місцеві ЗМІ з посиланням на так зване "МНС ДНР".

Фото: dnr-online.ru

Силами "МНС ДНР" було організовано освітлення місця події, розчищено площадку для установки залізобетонних підпірок і упорів.

Фото: dnr-online.ru

Для запобігання можливого обвалення моста здійснено завантаження, транспортування і установку трьох фундаментних стаканів, однієї залізобетонної опори, восьми фундаментних блоків, у міжопорний простір укладено 106 шпал. Встановлено модуль для обігріву залученого до робіт особового складу. О 06:30 2 січня аварійні роботи завершені.

Фото: dnr-online.ru

Від так званого "МНС ДНР" залучалася оперативна група – вісім одиниць техніки, а також 35 осіб особового складу.

Фото: dnr-online.ru

Нагадаємо, 1-го січня в Пролетарському районі окупованого Донецька, на перегоні Чумаково-Ларині, за інформацією так званого "МНС ДНР", невідомі підірвали залізничний міст.

Фото: dnr-online.ru

Також повідомили, що рух залізничного транспорту цим перегоном і рух автомобільного транспорту об'їзною автомобільною дорошою по аварійній ділянці був зупинений.

Читайте також: "Вибух в гуртожитку Тернополя – є загиблий та травмовані".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини