“У своїй уяві він бачив себе героєм комп’ютерної гри”, – психолог про поведінку Рослякова під час теракту

23.10.2018 11:37

Сьогодні своєю думкою щодо поведінки Владислава Рослякова під час теракту, а також відеоролика, викладеного пропагандистськими ЗМІ, поділився відомий психолог. Максим Жидко, який є експертом в області психології, заявив, що відеоролик, на якому Росляков ходить по Керченському політехнічному коледжу та розстрілює людей, більше схожий на спеціальну нарізку кадрів, повідомляє "Діалог.UA".

Жидко запевняє, що подібна нарізка кадрів, за задумом її авторів, спрямована на формування у глядача певної точки зору на все, що відбувається, і тому поширений відеоролик в Мережі не є відображенням повної й правдоподібної картини того, що сталося в горезвісному коледжі Керчі.

У цьому ролику, на думку психолога, щось було спеціально випнуто на передній план, а щось спеціально прибрано. Він зазначив, що такий злочин не був афектом з боку Владислава Рослякова, усе було заздалегідь до дрібниць сплановано.

Також експерт в області психології підкреслив, що поведінка Рослякова більше нагадує образ бунтівного підлітка, який уявив себе таким собі героєм, а не образ терориста або кілера. Максим Жидко додав, що якщо уважно стежити за його рухами й тим, як він тримає зброю, то можна дійти до висновку про те, що він явно у своїй підсвідомості представляє себе певним героєм.

Момент розстрілу комп'ютерних моніторів, на думку Жидко, можна розцінити як бажання "випендритися", а також спосіб для зриву злості. Наостанок психолог зазначив, у нього склалося чітке відчуття того, що Владислав Росляков у своїй підсвідомості й уяві бачив себе героєм комп'ютерної гри або голлівудського бойовика.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X