У столиці залишилося менше ніж 20 тисяч вакцин проти коронавірусу

22.03.2021 14:02

Регіональний координатор вакцинації в Києві Василь Животенюк повідомив, що у столиці залишилося менше ніж 20 тисяч вакцин проти COVID-19, передає УП.

kyiv vakcinaciya
Фото: КМДА

 "Спішити тут абсолютно недоречно, тому що залишок вакцини наразі становить 12 тисяч доз, крім тих, що видали на руки 32 пунктам щеплення (по 200 доз). Нову поставку вакцини обіцяють до кінця місяця. Тоді, певно, і будуть активно розгортати кампанію з вакцинації".

"Одна з бригад зупинилася, бо немає вже кого щеплювати на території її району. Чекають, поки нові категорії підключать. Бригада Дніпровського району вже відпрацювала. Бригада Дарницького району у себе відпрацювала і їздить по Києву, допомагає в інших районах", - сказав Животенюк.

Крім мобільних бригад, у Києві запрацювали 32 пункти щеплення у центрах первинної медико-санітарної допомоги. У них вакцинуватимуть людей. старших 80 років, які попередньо записалися.

Зазначимо, Київ отримав від МОЗ 42 600 доз вакцин.

На думку Животенюка, вакцинувати медичних працівників у Києві мобільні бригади закінчать до кінця тижня. Тоді для них можуть визначити інші категорії щеплення.

Навантаження на такі бригади залишається ще, зокрема, у Святошинському, Шевченківському та Оболонському районах.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, журналісти показали хороми 16-річного сина Лукашенка у Палаці Незалежності.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини