У столиці з початку пандемії зросла кількість безробітних в три рази 

11.09.2020 14:51

Київська служба зайнятості,за період з 12 березня до 9 вересня, коли урядом було запроваджено карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу,  зареєструвала 28,2 тисячі безробітних.

Контрактова площа Фото: kievvlast.com.ua

Про це повідомляє пресслужба Київського міського центру зайнятості, передає РБК-Україна.

"На початку вересня на обліку в службі перебувало 25196 безробітних - в 3,1 рази більше, ніж на аналогічну дату торік (8046)", - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, пік навантаження випав на квітень, коли було зареєстровано 9,4 тисячі безробітних, в серпні кількість нових безробітних зросла на 3 тисячі.

Натомість, зросли обсяги працевлаштування: від 305 осіб, забезпечених роботою за допомогою служби зайнятості у квітні, до 1432 – у серпні. Загалом, за сприяння служби з початку року працевлаштовано 8,8 тис. громадян, у т. ч. 6,1 тис. – під час карантину.

Із загальної кількості працевлаштованих найбільше отримали роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, на підприємствах переробної промисловості, у сфері державного управління й оборони, на транспорті, у професійній, науковій та технічній діяльності. Сьогодні в базі Київського міського центру зайнятості налічується 10318 вакансій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини