У столиці викрили оборудку з продажу активів неплатоспроможних банків на понад 24 млн грн

18.12.2020 00:03

Державне бюро розслідувань оголосило підозру директору торгової біржі у зловживанні повноваженнями. Його дії принесли чотирьом неплатоспроможним банкам 24 мільйона гривень збитків. Про це повідомляє "UA.NEWS".

DBR
Фото: misto.vn.ua

Слідчі з'ясували, що гендиректор біржі допустив компанію до участі у торгах з продажу активів 4 банків без сплати нею гарантованого внеску в розмірі 24 млн гривень. Під час аукціону через узгоджені дії учасників торгів ціну лоту знизили удвічі. Згодом цю компанію визнали переможцем тендеру (вона запропонувала найбільшу суму в 304 млн грн.), однак відмовилась від покупки лоту, відтак право на придбання отримав наступний учасник з пропозицією 150,5 млн грн.

ДБР оголосило підозру генеральному директору торгової біржі у зловживанні повноваженнями, які спричинили 24 млн грн збитків чотирьом банкам через несплату гарантійного внесу учасником торгів.

ДБР у рамках розслідування провело 7 обшуків, зараз вирішується питання обрання запобіжного заходу гендиректору біржі. Порушнику загрожує позбавлення волі до 6 років або арешт, або штраф.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Кіровоградській області зникла кукурудза на понад 50 млн гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини