У столиці розпочався масштабний з’їзд антикорупціонерів (фото)

26.06.2020 12:01

У Києві урочисто розпочався з‘їзд осередків ГО «Стоп корупції» з нагоди місцевих виборів-2020. Основна мета – проведення робочих тренінгів, присвячених підготовці регіональних активістів у рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» для здійснення моніторингу та висвітлення порушень виборчого законодавства на місцях.

Zjizd1
У Києві відбувається з’їзд ГО «Стоп корупції» з нагоди прийдешніх виборів. Фото: СтопКор.

«Для чого ми тут сьогодні зібрались? Дух єднання, єдиної родини – дуже важливо відчувати одне одного. Ми врахували всі обмеження у зв'язку з карантином. Ситуація в Україні – досі турбулентна, і ніхто не може сказати, що буде завтра. Дуже важливо відчувати єдність та щоб наша взаємодія була ефективна. Сьогодні ми говоримо про місцеві вибори – це найближчий виклик, який на нас чекає.

Це будуть вибори, в яких частина з осередків братиме участь. Можливо, хтось бачить себе депутатом селищної чи міської ради, наприклад – ті люди, які тривалий час боролись та завоювали авторитет та стали лідерами громадської думки. Не можна все життя стояти біля вікон чиновників та стукати до них у двері. Ми пройшли певний рубіж та дійшли висновку, що не будемо заперечувати, якщо хтось висуне свої кандидатури до місцевих рад. З урахуванням принципів та духу нашої організації, ми готові підтримати», — зазначив під час урочистого відкриття координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Сьогодні організація налічує 69 осередків в усій країні, а за її новинами онлайн слідкують мільйони українців. Про це повідомив голова правління Ігор Бондарчук.

Igor Bondarchuk
Ігор Бондарчук Фото: СтопКор

Він зауважив, що кожен із осередків спеціалізується на певному напрямку, але ключовим питанням є комунікація підрозділів – журналістів, юристів, аналітиків, які щодня обробляють тонни інформації. Тому надважливою є робота інформаційного відділу, який дає можливість всій громаді у режимі «24 на 7» слідкувати за тим, чим займається організація.

«Наш локомотив рухається справно та лише набирає швидкість. П’ять років тому організація вийшла на арену суспільної боротьби з корупцією. Тепер наш сайт має вже близько мільйона відвідувачів на місяць, а наша сторінка у Фейсбуці – понад 160 тисяч підписників», – наголосив Бондарчук.

За словами голови Святогірського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Володимира Рибалкіна, головна сила антикорупціонерів – в їхній єдності.

Volodimir Ribalkin
Володимир Рибалкін Фото: СтопКор

«Трішки про нас. Ми з маленького, але чарівного містечка Cвятогірськ на Донеччині. Наші представники є членами обласної колегії при військово-цивільній адміністрації, обласної громадської ради, громадської ради при райдержадміністрації Слов'янського району, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації при виконкомі Святогірської міської ради. Для мене особисто організація “Стоп корупції” – це довіра людей, для яких ми працюємо. Я хочу подякувати головному офісу за довіру, осередкам, які об’їжджають всю країну і бачать, що проблема лише одна – корупція і вона однакова всюди. Лише поборовши спільними зусиллями це ганебне явище,  наша держава зможе повноцінно існувати», – підкреслив він.

Oserdki Stop coruptsii
Осередки ГО "Стоп корупції" приїхали на навчальний тренінг Фото: СтопКор

Зазначимо, під час урочистої частини виступили експерти та політологи. Основна тема обговорення — місцеві вибори. Зокрема, до яких порушень виборчого законодавства варто готуватись та чи існує ризик перенесення всенародного голосування.

Додамо, що у заході беруть участь представники проєкту з понад 40 міст України та районів столиці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини